Sentro Yabancı Dil Hizmetleri

Sentro, şirketiçi geniş çevirmen kadrosu, alanlarında uzman proje yöneticileri ve redaktörleri ile özellikle medikal, teknik ve hukuki çevirilerde uzmanlaşmıştır. Bununla birlikte, bünyesindeki DTP ve tasarım uzmanları sayesinde, Web sitesi çevirileri, Masaüstü yayıncılık ve tasarım konularında çözümler sağlar.

Sentro'nun bir diğer uzmanlık alanı ise sözlü eğitim çevirmenliğidir (Ardıl Çeviri). Gerek yurtiçi gerekse yurtdışında çok fazla lokasyonda ardıl çevirmen tedarik edebilen Sentro, bu konuda çok uluslu şirketlere uzun senelerdir hizmet vermektedir.

Medikal Çeviri

 1. Uzmanlık gerektiren tıp çevirileriniz için bizi arayabilirsiniz.
 2. Sentro Tercüme çok sayıda ilaç firması, medikal cihaz ithalatçısı, tıbbi araştırma kuruluşu ve laboratuvar ile çalışmaktadır.
 3. Farmakolojik testler, Farmakokinetik araştırmalar, Güvenlik araştırmaları, Fiziksel ve kimyasal analiz testleri/raporları, İlaç formülasyonları, Klinik sonuçlar/raporlar, İlaç prospektüsleri, Tıbbi makaleler, Ruhsat dosyaları, Diş hekimliği, Göz hastalıkları, Farmasötik etkileşimler, Farmasötik ticari metinler, Tıbbi cihaz ve ekipmanların teknik kılavuzları, Biyoteknoloji, Besin maddelerine yönelik bilimler, Kozmetik, Veteriner bilimler, Agrokimya, Biyokimya, Medikal sözleşmeler ve sertifikalar, Tıbbi ve Eczai kanunname, sözleşme ve hukuk dosyaları, Medikal reklam ve pazarlama metinlerine ait dosyalarınız alanında uzman tercümanlar ve uzman hekimler tarafından tercüme edilir.

Teknik Çeviri

 1. Kullanma kılavuzları, Tarifname dokümanları, Yazılı standart planları, Taahhütnameler, Sözleşmeler, Anlaşmalar, Kataloglar, Araştırma raporları, Test sonuçları, Ürün güvenliği verileri, Tasarım materyalleri, Tesis yönetmelikleri, Analiz raporları, Teknik kullanım metinleri, Teknik makale ve mevzuatlar, Teknik raporlar, Kurumsal bilgiler, Web siteleri, İş planları, Adli belgeler, Basın açıklamaları, Sunum materyalleri, Röportaj ve toplantı metinleri, İş yazışmaları, Konuşma metinleri gibi teknik çevirinin her alanındaki 20 yılı aşkın tecrübemizden siz de yararlanın.
 2. Resimli belgeleriniz, PDF dosyalarınız aslına uygun hazırlanır. Bu şekilde kılavuzlarınız, eğitim dökümanlarınız, elektronik ortamdaki belgeleriniz mükemmel bir çevirinin yanı sıra mükemmel bir görünüme de kavuşur.

Hukuki ve Ticari Çeviri

 1. Sözleşmeler, vekâletnameler, faturalar, akreditifler, faaliyet raporları, sicil belgeleri, sigorta poliçeleri, ticaret sicil gazeteleri, ihale evrakları, kuruluş belgeleri, kurumsal yazışmalar ve raporlar, yıllık raporlar, şirket içi yayınlar, makaleler, uyum süreçleri, konferans metinleri ve deşifreleri, eğitim materyalleri, piyasa araştırma raporları, operasyon raporları, basın bültenleri, hissedar toplantıları, teklifler, sözleşmeler, yazışmalar, vize başvuru dokümanları, dilekçeler, davalar, yerel mevzuat ve AB mevzuatı, kanunlar ve yönetmelikler ve ticaret hayatınızı devam ettirmeniz için gereken her türlü diğer belgelerin çevirisinde en yüksek kalite ve doğruluk için bizi arayın.
 2. Ticaret hayatında zaman önemlidir. Biz size zaman kazandırıyoruz. Zamanında, kaliteli ve hızlı çeviri için bizi arayınız.

Yeminli Çeviri

 1. Sentro Tercüme tüm dillerde yeminli çeviri hizmeti vermektedir.
 2. Noter işlemlerinizi biz tamamlıyoruz ve işinizi size kuryemiz ile teslim ediyoruz.
 3. Noter Tasdik Ücretleri hakkında daha ayrıntılı bilgi isterseniz sorularınız için lütfen bizi arayınız.
 4. Yeminli tercümelerinizin apostil tasdikini yaptırıyoruz. Gerekirse Valilikte onaylatıyoruz.
 5. Yeminli çevirmenlerimiz en yüksek derecede hassasiyet ve doğruluk ile çevirilerinizi tamamlayacaktır.
 6. Yeminli çevirilerde zaman faktörü çok önemlidir. Sentro Tercüme olarak yeminli çevirilerinizi zamanında adresinize teslim ediyoruz.
 7. Daha ileride talep etmeniz halinde çevirilerinizin nüsha tasdiklerini de yaparak tarafınıza ulaştırabiliriz.
 8. Yeminli tercümanlık hizmetini aynı zamanda sözlü olarak da vermekteyiz. Noterliklerde yabancı uyruklu şahıslarla yapacağınız işlemlerde, mahkemelerde ve yeminli tercümenin gerektiği diğer yerlerde gerekli yemin sertifikasını ibraz edecek olan tercümanlarımız size hizmet etmekten memnuniyet duyacaktır.
 9. Yeminli çeviriye yoğun şekilde ihtiyaç duyan bir Hukuk Bürosu iseniz, lütfen Hukuk Büroları için olan özel şartlarımız için bizimle temas ediniz. Sentro Tercüme hukuk çevirilerinde uzman kadrosu ile size hizmet etmeye hazırdır.
 10. Yeminli çeviriye yoğun şekilde ihtiyaç duyan bir Gümrük Müşavirliği Kuruluşu iseniz, lütfen firmanız için size özel hazırlayacağımız çalışma şartları için bizimle temas ediniz.

Patent Çevirisi

 1. Sentro’nun yıllar boyunca edinmiş olduğu deneyim ve standart dahilinde patent tercümelerinde başta makine, elektrik-elektronik, medikal, endüstri, ecza ve biyoteknoloji olmak üzere patent tercümesinin A’sından Z’sine kaliteli hizmet sunmaktadır.
  Patent tercümeleriniz, bütün çeviri hizmetlerimizde olduğu gibi özenle ikinci bir okumadan geçirilerek redakte edilmekte ve eksiksiz olarak teslim edilmektedir.
 2. Firmanız için size özel hazırlayacağımız çalışma şartları için bizimle iletişime geçiniz.