Sentro Yabancı Dil Hizmetleri

1990 yılından beri çeviri sektörünün her alanında faaliyet gösteren ve profesyonel çeviri hizmeti veren bir kuruluştur. Kuruluş günümüzden itibaren amacımız ve önceliğimiz kaliteli hizmet vermek olmuştur.

Dilbilimci ve tercüme sektörünün farklı dallarında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan uzman kadromuz, firmanızın tüm çeviri gereksinimlerini karşılayacak yeterliliktedir. 40 çalışandan oluşan şirket içi kadrosu ve dünya çapında 5 binin üzerinde çevirmenden oluşan ağıyla, yıllık 150 milyon kelime yazılı çeviri ve 300 bin saat sözlü çeviri kapasitesine sahiptir.

Yazılı tercüme, Sözlü Tercüme, Simultane, Yerelleştirme, Globalleştirme gibi çeviri sektörünün çok farklı dallarında uluslararası düzeyde faaliyet gösteren Sentro, teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı bakış açısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmuştur. Hızlı ve kaliteli hizmeti ile müşterilerine verdiği güven, Sentro'yu her geçen gün daha da büyütmektedir.

Dünya üzerinde konuşulan yüzden fazla dilde 2 binden fazla aktif müşterisine hizmet veren Sentro Yabancı Dil Hizmetleri, çeviri sektöründeki en güvenilir limandır.

Fotoğraflar

Galeri