Sentro

 • Niezawodnie i Specjalistycznie
  Profesjonalnie Zorientowanie na klienta Zorientowanie na wysoką jakość oraz szybkie rozwiązania
 • Odpowiednie osoby do
  odpowiednich zadań
  Tłumaczenia medyczne Tłumaczenia techniczne Tłumaczenia prawne i handlowe Tłumaczenia przysięgłe i notarialne
 • Mówimy tym
  samym językiem
  Rozwiązania organizacyjne Dostarczenie sprzętu Profesjonalne tłumaczenia konferencyjne Różne kombinacje językowe
 • Otwórz się z nami
  na świat
  Pamięć Tłumaczeniowa Tłumaczenia oprogramowania Spójna terminologia Obsługa projektowania i formatowania
 • Naszym celem
  jest Twoja satysfakcja
  Profesjonalna obsługa Podejście na rozwiązania Właściwi tłumacze Menedżerowie projektów, którzy Cię rozumieją
 • Z nami bądź o
  krok z przodu
  Prywatność Uczciwa wycena Dostarczenia na czas Jakość

Sentro Usługi Tłumaczeń i Lokalizacji

Sentro jest podmiotem prowadzącym działalność we wszystkich obszarach branży tłumaczeniowej, świadczącym swoje profesjonalne usługi tłumaczeniowe od 1990 roku. Zapewnienie wysokiej jakości usług jest naszym celem i priorytetem od pierwszego dnia istnienia naszego przedsiębiorstwa. Nasz zespół specjalistów, składający się z lingwistów oraz specjalistów mających doświadczenie w różnych rodzajach tłumaczeń, daje gwarancje i kompetencje do spełnienia wszystkich potrzeb Twojej firmy.

Działając na poziomie międzynarodowym w wielu różnych gałęziach branży tłumaczeniowej, takich jak tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne i symultaniczne, tłumaczenia lokalizacyjne, globalizacyjne itp. Sentro zawsze był o jeden krok przed swoimi konkurentami z pomocą technologicznego przygotowania oraz podejściem zorientowanym na klienta. Zaufanie które zaszczepiliśmy w naszych klientach oferując szybkie i wysokojakościowe usługi, pomaga nam z każdym dniem jeszcze lepiej się rozwijać. Poprzez obsługę ponad tysiąca klientów w ponad 100 różnych językach na całym świecie, Sentro Usługi Tłumaczeń i Lokalizacji jest najbardziej rzetelnym podmiotem na rynku tłumaczeniowym.

Zdjęcia

Galeria

Opinie klientów

 • “Współpracujemy z Sentro od wielu lat w językach angielskim, arabskim i rosyjskim. Firma ta ułatwia naszą działalność poprzez profesjonalne podejście oraz ukierunkowanie na poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Chciałbym podziękować zespołowi Sentro za bezproblemowe, terminowe oraz kompletne usługi, które zaoferowali podczas naszej współpracy biznesowej.”

  HANDE ERKAN - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
  AGENCJA REKLAMOWA CFA
 • “Jakość tłumaczeń ma ogromne znaczenie w działalności e-handlowej; Dziękujemy Sentro za dostarczenie nam takiego poziomu usług we wszystkich językach które wykorzystujemy.”

  SALİH AKKAN - MANAGER MARKI
  FOREVER
 • “Sentro dba jednocześnie o klienta oraz jakość oferowanych usług.”

  ARHAN VURAL - KIEROWNIK SPRZEDAŻY
  MPS METAL

Referencje

Ogólne referencje Referencje techniczne Referencje medyczne Referencje w tłumaczeniach symultanicznych Referencje prawne i biznesowe